    Tama MBAS65BN-CI Virvel 14x6,5'' SC Mirage , Acrylic, 50th Anniversary
    MBAS65BN-CI. Tama virvel 14x6,5'' Starclassic Mirage, 50th Anniversary.
    att både publik och trummisar omedelbart kommer att fångas av sin scennärvaro.
    Artikelnr: 424408
    Skickas inom: Kontakta oss för leveranstid
    Specifikationer:
    Shell: 5.5mm Seamless Acrylic.
    Size: 14"x6.5".
    Lug: MSL-SCTBN.
    Hoop: Die-Cast Hoops (10 hole).
    Strainer/Butt: MLS30ABN/MLS30BBN.
    Snare Wire: 20 strands Super Sensitive Hi-Carbon Snare Wires (MS20RL14C)
    Colour: Crystal Ice (CI)
    Specifikationer
    Storlek 14"
    Djup 6,5"
    Läs mer hos tillverkaren https://www.tama.com/eu/news/detail/20231110152836.html
    Shell: 5.5mm Seamless Acrylic.
    Size: 14"x6.5".
    Lug: MSL-SCTBN.
    Colour: Crystal Ice (CI)
    Storlek 14"
    Djup 6,5"